کدخبر: 9869 ۲۱:۲۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ سرویس: اقتصادی
از تولید تا توزیع و عرضه زیر ذره بین دستگاه های نظارتی

کوتاهی در تنظیم بازار شب عید از هیچ مسئولی پذیرفتنی نیست

image

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت: ستاد تنظیم بازار با اهتمام ویژه ای درصدد کنترل، نظارت و حل موانع احتمالی در تامین مایحتاج شب عید مردم حاضر و ناظر است.

به گزارش رستاخیزخبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عباداله کامکار در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که عصر سه شنبه در سالن شهدای البرز استانداری برگزار شد با بیان اینکه این جلسات به صورت مستمر و با حساسیت ویژه ای برگزار می شود، افزود: شرایط بازار از تولید تا توزیع و عرضه در نظارت جدی و مستمر دستگاه های ناظر قرار دارد.

وی ادامه داد: تمامی مسئولان عضو ستاد تنظیم بازار شرح وظایف خود را از وزارتخانه های متبوع دریافت کرده اند و روند اقدامات آنها نیز زیر ذره بین دستگاه های نظارتی قرار دارد بنابراین هر گونه کوتاهی در این بخش رصد شده و با متخلفان برخورد جدی صورت می گیرد.

کامکار گفت: تمامی دستگاه های اجرایی موظف شده اند تنظیم میوه، اقلام مورد نیاز و تامین مایحتاج عمومی مردم در شب عید را به نحو مطلوب مدیریت کنند. وی با بیان اینکه در خصوص ستاد تنظیم بازار سال های قبل، آسیب شناسی صورت گرفته است، گفت: از آن جایی که تمامی مشکلات احتمالی احصا و راهکارهای رفع آن یافت شده، بنابراین مسئولان باید در اعمال قوانین و مصوبات با اهتمام ویژه ای اقدام کنند.

معاون استاندار اضافه کرد: نباید نقصی در خدمات رسانی به مردم وجود داشته باشد. بر این اساس بازرسان و ناظران ویژه ای برای رصد اقدامات و روند خدمات رسانی در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/


http://www.rastakhiznews.ir/files/1396/04/14/012739.gif
https://sapp.ir/rastakhiznews

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

موسسه اعتباری نور
دکتر علیخانی
سروش رستاخیز
برگزیده
پیشخوان روزنامه (97/06/28)