کدخبر: 9686 ۰۰:۵۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ سرویس: اجتماعی
وقتی پیام حضور مردم به گوش شهردار نمی رسد

اگر نصیری اصلاح طلب است، پس وای به حال اصلاح طلبان..!

image

توحید وانشانی - رستاخیزخبر؛ خرداد ماه همین امسال بود که مردم برای «تغییر» در مدیریت شهری کرج پای صندوق های رای آمدند. نتیجه این حضور پیروزی قاطع اصلاح طلبان در انتخابات بود و 12 عضو لیست امید منتخب جریان سیاسی اصلاح طلبی بر کرسی های پارلمان شهری نشستند. از همان روزهای اول بود که بحث انتخاب شهردار کرج روی زبان ها افتاد. اعضای منتخب شورا در گپ و گفت های مختلف چه با اصحاب رسانه، چه با فعالان سیاسی، اجتماعی و چه شهروندان پیام «انتخاب شهرداری منطبق با اصول اصلاح طلبی» را مخابره می کردند.
 روزها گذشت، گزینه های مختلفی معرفی شدند، شاخص های انتخاب شهردار و نقشه راه چهار ساله مدیریت شهری همان شاخص های اصلاح طلبی بود. معیار، توجه شهردار به پیام حضور مردم بود، مردم برای تغییر پای صندوق ها آمده بودند، تغییر در مدیران شهری، در تصمیم گیران و مدیرانی که عملکرد آنها وضعیت این روزهای کرج را رقم زده است. با این شرایط قرعه به نام اصغر نصیری افتاد تا وی به عنوان شهرداری اصلاح طلب سکان را به دست بگیرد.
 نزدیک به شش ماه است که از این انتخاب گذشته و عملکرد آقای شهردار خلاف وعده های روز اول را ثابت می کند. عملکردی که علاوه بر برخی از اعضای شورای شهر مورد انتقاد بسیاری از اهالی مطبوعات، فعالان سیاسی و اجتماعی نیز قرار گرفته است.
علاوه بر ضعف هایی که در حوزه های عمرانی و خدماتی شاهد هستیم، انتصابات مدیران بدنه شهرداری توسط اصغر نصیری آنقدر عجیب است که شاید اگر علی ترکاشوند شهردار پیشین کرج هم دوباره شهردار می شد از این مدیران استفاده نمی کرد..! چراکه این افراد در دوره های مختلف آزمون پس داده و مردم در انتخابات خرداد 96 به عملکرد آن ها با شعار تغییر پاسخ واضح و شفافی داده اند.
باید توجه داشت این بی توجهی شهردار کرج به خواسته مردم به پای این جریان مظلوم سیاسی نوشته می شود و ممکن است باعث شکاف شده و پایان عمر سیاسی این جریان را رقم بزند.
در این شرایط می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که عملکرد شهردار نصیری نشان می دهد یا وی اصلاح طلب نیست! یا ما شاخص های اصلاح طلبی مطرح شده از سوی اعضای شورای شهر را درست متوجه نشده ایم! یا هر دو این فرضیه ها اشتباه است، پس وای به حال جریان اصلاح طلبی..!


http://www.rastakhiznews.ir/files/1396/04/14/012739.gif
https://sapp.ir/rastakhiznews

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

موسسه اعتباری نور
دکتر علیخانی
سروش رستاخیز
برگزیده
پیشخوان روزنامه (97/06/28)