کدخبر: 9055 ۱۴:۵۰ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ سرویس: ورزشی
مقاومت البرز نیاز به خانه تکانی؛

برنامه‌ریزی دقیق با تغییراتی فنی

image

ایجاد برنامه‌ریزی دقیق با تغییراتی فنی این امیدواری را می دهد تا شاهد مقاومتی متفاوت در فصل آینده لیگ برتر فوتسال باشیم.

هومن ناظمی-رستاخیزخبر: چهار سال از حضور مقاومت در لیگ برتر فوتسال ایران می‌گذرد ولی در این سال‌ها نماینده البرز نتوانسته است رتبه‌ای درشأن فوتسال البرز کسب کند.

در فصلی که گذشت نماینده البرز استارت را با مسعود کیانفر زد مربی که تجربه کافی برای هدایت البرزی‌ها نداشت و از همان بازی‌های نخست مشخص بود که این تیم ازنظر فنی با مشکلات فراوانی مواجه است که حتی شکست‌های پی‌درپی باعث شد تا حواشی در این تیم به اوج خود برسد و در اواخر نیم‌فصل اول بازی‌ها ابراهیم مسعودی کاپیتان کهنه‌کار مقاومت به دلیل اختلافاتش با باشگاه قید حضور در این تیم را زد و دیگر با نماینده البرز ادامه نداد تا مقاومتی‌ها مهره‌ای اثرگذار را از دست بدهند.

مقاومتی‌ها  فصل را با رتبه یازدهمی به پایان رساندند و اگر به ابتدای فصل بازگردیم سرمربی مقاومت اعلام کرد تیم خود را برای حضوری قدرتمند در لیگ برتر بسته است ولی با آغاز مسابقات خبری از آن نبود و حالا نیاز است مدیران این باشگاه با برنامه‌ریزی دقیق و با تغییراتی فنی تیمی آماده را راهی فصل جدید لیگ فوتسال کنند.

باید به این نکته اشاره کرد فوتسال از رشته‌های پرطرفدار در استان البرز است و از گذشته ستاره‌های بی‌شماری را به تیم‌های ملی در رده‌های سنی مختلف معرفی کرده است.یکی از راه‌های موفقیت نماینده البرز در لیگ پیش رو توجه به ظرفیت‌های بومی البرز است.

در پایان امیدواریم نماینده البرز شکل و رویه کاری خود را در بعد فنی حرفه‌ای‌تر کند تا ماندن تیم در لیگ برتر و سقوط نکردن برایشان یک اتفاق فرخنده تلقی نشود و شاهد حضوری تیمی قدرتمند در فصل جدید لیگ فوتسال باشیم.


http://www.rastakhiznews.ir/files/1396/04/14/012739.gif
https://sapp.ir/rastakhiznews

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

موسسه اعتباری نور
دکتر علیخانی
سروش رستاخیز
برگزیده
پیشخوان روزنامه (97/06/28)