کدخبر: 7137 ۱۲:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ سرویس: ورزشی

گرشاسبی: اختلاف در هیات مدیره باشگاه را به نابودی می‌کشاند

image

سرپرست پرسپولیس در مورد شرایط اخیر باشگاه صحبت کرد.

رستاخیزخبر؛ حمیدرضا گرشاسبی با حضور در نشست خبری باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط اخیر باشگاه اظهار داشت: ضمن خیر مقدم به خبرنگاران و اصحاب رسانه خوشحالم که فرصتی برای صحبت رو در رو ایجاد شد. ما خدا را شکر خبرنگار ورزشی کم نداریم و شاید بیش از 300 خبرنگار هستند که پیگیر مسائل ورزشی هستند و مرتب با خود من تماس می‌گیرند که متاسفانه امکان پاسخگویی به تمام آنها در هر شرایطی وجود ندارد و از این بابت عذرخواهی می‌کنم. سیاست من به گونه‌ای است که همیشه پاسخگوی تماس‌ها باشم ولی در چند وقت اخیر عمداً به تماس‌ها پاسخ نمی‌دادم. چرا که هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده بودیم و نمی‌توانستیم در آن شرایط پاسخی بدهیم.

وی افزود: جا دارد از اعضای هیات مدیره بابت همدلی میان آنها تشکر کنم که اگر این همدلی وجود نداشت و اختلافی وجود داشت این موفقیت‌ها حاصل نمی‌شد و کادر فنی و شیرازه تیم پاشیده می‌شد. قبلاً دیده شده که تیم‌های موفقی به دلیل عدم هماهنگی تصمیم‌گیرندگان به نابودی کشیده شدند. در چند وقت اخیر هم معاونت امور مالی جدید منسوب شدند تا کارها با سرعت بیشتری جلو برود.

سرپرست پرسپولیس در ادامه گفت: اگر تلاش‌های اخیر نبود و کارهایی که به نحو احسن انجام شد صورت نمی‌گرفت، مشکلات زیادی برای باشگاه ایجاد می‌شد و در بحث کسب مجوز حرفه‌ای و حضور در رقابت‌های آسیایی موفق به کسب مجوز نمی‌شدیم و از رقابت‌ها کنار گذاشته می‌شدیم.

خبرنگار32907
برچسب‌هاگرشاسپی

http://www.rastakhiznews.ir/files/1396/04/14/012739.gif
https://sapp.ir/rastakhiznews

نظرات