کدخبر: 6035 ۱۵:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ سرویس: سیاسی
آقای استاندار نیروهای اعتدال گرا و اصلاح طلبان را با هم ببینید

کاش در انتصابات البرز به همه نیروها توجه شود

image

ماجرا از یک خبر با مقدمه‌ای تحت عنوان شنیده‌ها شروع شد؛ شنیده‌هایی که پس از رصد اخبار غیر رسمی وزارت کشور و البته تحرکات درون استان البرز، مشخص شد چندان هم بی پایه و اساس نیست، خبر از انتصابات جدید برای پست‌های حساس و مهم دولتی در مرکز و سه شهرستان دیگر استان البرز، خبری که از حضور «سیروس شفقی»، فرماندار فعلی رشت در کرج، «محمدرضا فلاح‌نژاد»، معاون سیاسی، انتظامی فرماندار فردیس در نظرآباد، «علی زینی وند» معاون سیاسی انتظامی اشتهارد احتمالا در همان شهرستان و «ابوالفضل اینانلو»، فرماندار فعلی نظرآباد در فردیس به عنوان فرمانداران جدید حکایت داشت.


توحید وانشانی-  رستاخیز خبر؛ بررسی سابقه چهار چهره مطرح شده حاکی از گرایش اصلاح‌طلبانه سه گزینه اول و گرایش اعتدالگرایانه گزینه چهارم است.

حال سوال از استاندار البرز این است: «آقای دکتر محمدعلی نجفی، عضو شورای مرکزی حزب متبوع ریاست جمهوری اسلامی ایران، مگر قرار نبود گفتمان اعتدال راه میانه‌ای در فضای سیاست‌زده ایران باشد تا پلی بین همه گفتمان‌های موجود باز کند؟ و همه نیروهای کارآمد خارج از صحنه به کار گرفته شوند؟ اگر پاسخ شما مثبت است که قطعا هم چنین است پس این ترکیب با کدام بخش از گفتمان اعتدال همخوانی دارد؟»

قطعا نمی‌توانید منکر شوید که در بین نیروهای اصولگرای این استان هم چهره‌های کارآمدی وجود دارد، پس قدری عجیب به نظر می‌رسد که در مهم ترین انتصابات سهمی به این نیروها اختصاص نیابد.

ترکیب سه اصلاح‌طلب و یک اعتدالگرا برای چهار شهرستان از شش شهرستان این استان قطعا نمی‌تواند با گفتمان اعتدال سازگار باشد، بهتر بود قدری به نیروهای کارآمد اصولگرا و البته میانه رو «نه افراطی» هم اهمیت داده می شد.


http://www.rastakhiznews.ir/files/1396/04/14/012739.gif
https://sapp.ir/rastakhiznews

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

موسسه اعتباری نور
دکتر علیخانی
سروش رستاخیز
برگزیده
پیشخوان روزنامه (97/06/28)