کدخبر: 5682 ۱۷:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ سرویس: سیاسی
آقای احمدی نژاد حداقل حرمت مردم داغدار را حفظ می‌کردید؛ امنیت ملی پیشکش!

خزان بهاری ها علت معرکه گیری احمدی نژادی‌ها

image

بار دیگر به ملت ایران ثابت شد که محمود احمدی نژاد حامی مردم مظلوم و آسیب دیده نیست بلکه حامی جریان انحرافی در رأس آنان مشایی و بقایی است! و همه شوهای مظلوم نمایی به خاطر این است که خزان آقایان بهاری فرا رسیده است!

مهرداد تیموری - رستاخیزخبر؛ شوی تبلیغاتی یاران محمود احمدی‌نژاد پس از چهار روز در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به پایان رسید، نمایشی که پایان آن با صدور اطلاعیه‌ای در کانال دولت بهار همراه بود. اطلاعیه‌ای که در آن پس از مظلوم نمایی آقایان بست‌نشین، به دلیل «حفظ حرمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)» «تا فراهم شدن شرایط مقتضی» این بست‌نشینی را متوقف کردند.

با نگاهی به اقدامات یاران محمود احمدی نژاد طی روزهای گذشته در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی با خطبه‌های غرا و سخنرانی‌های آتشین که زمین و زمان را متهم به ظلم و جور کرده بودند و هرچه توانستند بر علیه نظام و مسئولان ارشد کشور صحبت کردند، ناخودآگاه یاد معرکه‌گیرهای قدیمی می افتیم که با فریاد و قیل‌وقال سعی در جمع کردن گروهی از مردم در یک محل برای اجرای کارهای خارق العاده داشتند.

اما باید متذکر شد، که مرام  معرفت معرکه گیرهای قدیم به مراتب بیشتر از یاران دولت بهاری است، شاید هم اصلا قابل مقایسه نیست! معرکه گیرهای قدیمی اگر قرار بود معرکه‌ای بر پا کنند ایام و مناسبت‌ها را در نظر می‌گرفتند، حال و روز مردم را در نظر می‌گرفتند و سعی می‌کردند معرکه آنها بر سر گذر برای اهالی محل حداقل ناراحتی را به دنبال نداشته باشد.

اما رئیس جمهور سابق ایران و یارانش که خود را خادم ملت ایران می‌دانستند و مدتی از پایان حیات سیاسی آنها می‌گذرد، در روزهایی که ملت ایران برای زلزله غرب کشور داغدار بودند به جای همراهی به این مصیبت دست به معرکه‌گیری و شروع نمایشی دیگر در صحن حضرت عبدالعظیم حسنی زدند! آن هم در شرایطی که «مسکن مهر» بی مهر، آش دست پخت آقای احمدی نژاد و دوستانش برای مردم این منطقه بود!، مسکنی که به «مدفن مهر» تبدیل شد! و خانواده های بسیاری را داغدار کرد.

به وضوح شاهد هستیم که دیگر حرمت ملت ایران و آلام روحی مردم داغدار در مقابل مظلوم نمایی بقایی و مشایی برای محمودخان احمدی‌نژاد اهمیتی ندارد. چه بسا در این ایام دکتر احمدی نژاد آنقدر جو گیر شده است که باید اطرافیانش مراقب باشند وارد مرغداری نشود..!

به نظر می‌رسد دکتر احمدی نژاد و دوستانش دیگر ترمز بریده و آخرین دست و پاهای خود را برای زنده ماندن در اذهان عمومی می‌زنند! چراکه وی در مجمع تشخیص مصلحت نظام عضو است و می‌توانست اگر انتقادی هم دارد به جای مطرح کردن مثل گروه‌های انحرافی اوایل انقلاب در کوچه و خیابان و بست نشینی در این مجمع انتقادات خود را مطرح کند.

هدف از طرح چنین مسائلی توسط فردی که هشت سال رئیس جمهور کشور بود و در دوره مدیریت خود به اذعان کارشناسان کشور 20 سال به عقب برگشت، تشویش اذهان عمومی و اقدام علیه امنیت ملی تلقی می‌گردد! که جای بستی تأسف دارد فردی که روزگاری داعیه دفاع از نظام و کشور را داشت این روزها شمشیر را از رو کشیده است.

البته شاید اگر امروز این گروه چند نفره چنین گستاخانه سران قوا را متهم به ظلم می‌کنند و مملکت را میراث گروهی  اعلام می‌کنند به خاطر بهایی است که به خاطر سوژه ندادن به دست دشمنان کشور در طول هشت سال مدیریت آنها به آقایان بهاری داده شد. جایی که در مقابل حرف‌های بی اساس و تصمیمات غلط این جریان قوای دیگر بین بد و بدتر انتخاب کرده و حاضر نمی‌شدند منافع ملی را برای مقابله با این جریان انحرافی  به خطر بیندازند.

به یاد داریم زنده یاد داوود احمدی نژاد برادر محمود احمدی نژاد در همان ابتدا در خصوص جریان انحرافی بارها و بارها تذکر داد و اسفندیار رحیم مشایی را سرچشمه انحراف در دولت خواند و زمانی که آقای بقایی مسئولیت گرفت، گفتند در دولت فلان نداشتیم که آن هم آمد!

ای کاش همان زمان که حجت الاسلام قدرت‌اله علیخانی در صحن علنی مجلس در افشاگری پشت پرده جریان انحرافی فریاد می‌کشید، شرایط به گونه‌ای نمی شد که امروز شاهد چنین بی‌حیا بازی از سوی این گروه انحرافی باشیم.

از همه این‌ها که بگذریم بار دیگر به ملت ایران ثابت شد که محمود احمدی نژاد حامی مردم مظلوم و آسیب دیده نیست بلکه حامی جریان انحرافی در رأس آنان  مشایی و بقایی است! و همه شوهای مظلوم نمایی به خاطر این است که خزان آقایان بهاری فرا رسیده است!

لازم به ذکر است این بی‌توجهی به مردم داغدار غرب کشور از سوی محمود احمدی نژاد در شرایطی عجیب به نظر می‌رسد که وی در ماجرای مرگ چاوز رئیس جمهوری ونزوئلا به این کشور سفر کرد و در مراسم وی برای ابراز همدردی مادر چاوز را در آغوش کشید تا آغازی برای حواشی همیشگی وی باشد. 


http://www.rastakhiznews.ir/files/1396/04/14/012739.gif

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

موسسه اعتباری نور
دکتر علیخانی
برگزیده
پیشخوان روزنامه (96/10/28)
خورشید نت
روزنامه دنیای هوادار
مدرسه فوتبال پرسپولیس البرز
سیاسی اقتصادی ورزشی اجتماعی
img

کم کاری برخی بانک ها در زمینه اشتغالزایی بررسی می شود

استاندار البرز با بيان اينكه كم کاری برخی بانک ها در زمینه اشتغالزایی بررسی می شود گفت: کوتاهی مدیران در روند تحقق ایجاد اشتغال بخشودنی نیست.

img

حرف‌های ترامپ نوعی اعلام جنگ جدید است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار آمریکایی‌ها نشان می‌دهد که نمی‌خواهند تروریسم در منطقه پایان یابد.

img

بررسی متمم بودجه 96 شهرداری کرج در بخش هزینه های جاری پایان یافت

متمم بودجه 96 شهرداری کرج در بخش هزینه های جاری پایان یافت و بودجه پیشنهادی شهرداری از مبلغ 953 میلیارد تومان به مبلغ 869 میلیارد تقلیل یافت.

img

سیستان و بلوچستان منطقه امن کشور است/ مسؤولان باید به رفاه و اقتصاد مردم توجه ویژه کنند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخلاف تصورات معمول، سیستان و بلوچستان منطقه امن کشور است که به لطف معتمدان و ریش سفیدان همواره موقعیت انقلاب در این استان به خوبی درک شده است.

img

مددجوی البرزی با تولید لباس بیمارستانی برای ۱۴ نفر شغل ایجاد کرد

زن سرپرست خانوار البرزی با حمایت کمیته امداد و راه‌اندازی کارگاه تولید لباس بیمارستانی به مرحله خودکفایی رسیده و برای ۱۴ نفر نیز شغل ایجاد کرده است.

img

یورو به مرز ۵۵۰۰ تومان رسید/گرانی ۱۰ هزار تومانی سکه طرح جدید

در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر یورو به مرز ۵۵۰۰ تومان رسید و نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز، ده هزار تومان رشد کرد.

img

یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی دیماه امشب واریز می‌شود

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد: یارانه دیماه به ازای هر نفر ۴۵۵ هزار ریال امشب ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می‌شود.

img

پاداش پایان خدمت مدیران با هر میزان حقوق زیر ۲۷۰ میلیون تومان می‌شود

عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به اینکه اکنون مدیرانی داریم که ۷۰۰ الی ۸۰۰ میلیون تومان پاداش پایان خدمت می‌گیرند، گفت: با مصوبه کمیسیون، سقف پاداش مدیران با هر میزان حقوق زیر ۲۷۰ میلیون تومان می‌شود.

img

همسر فوتبالیست مشهور از کدام نقطه ضعفش خبر داشت که او را کارتن خواب کرد؟ + عکس

ستاره سابق آرسنال و تیم ملی ساحل عاج که تا همین چند سال پیش در ویلایی باشکوه زندگی می کرد و سوار لوکس ترین خودروها می شد، بعد از طلاق به این دلیل که وکالت تمام اموالش را به همسرش داده بود به خاک سیاه نشست و هم اکنون در خانه دوستانش می خوابد و برای حمل و نقل، خودروی لوکس ندارد و به جایش سوار اتوبوس می شود.«ابوئه» که اکنون 34 سال دارد، لباس هایش را هم با دست می شوید و بعضی روزها مجبور می شود کنار خیابان بخوابد!

img

درگذشت دروازه‌بان تیم فوتبال بانوان ملوان

دروازه‌بان تیم فوتبال بانوان ملوان فوت کرد.

img

فدراسیون جهانی کشتی هنوز رای علیرضا کریمی را ابلاغ نکرده است

رئیس هیئت کشتی استان البرز گفت:فدراسیون جهانی کشتی هنوز رای علیرضا کریمی را ابلاغ نکرده است.

img

تهدید امارات و عربستان به جدایی از AFC/ در قطر بازی نمی‌کنیم

فدراسیون فوتبال امارات و عربستان بار دیگر تاکید کردند که به هیچ وجه در خاک قطر به میدان نخواهند رفت. آنها تهدید کردند که در غیر این صورت از لیگ قهرمانان آسیا کنار خواهند رفت.

img

فهرست جدید بیماریهای خاص اعلام شد+لیست چهار بیماری

معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن خرسندی از فهرست جدید بیماران خاص گفت: مجلس بودجه جدید و مجزا در نظر بگیرد.

img

رئیس سازمان بسیج رسانه البرز مدیر نمونه کشوری شد

ابراهیم نوروزی‌فر رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز مدیر نمونه کشوری در حوزه بسیج رسانه شد.

img

ترن هوایی را جایگزین قطار شهری کنیم

عضو شورای اسلامی شهر کرج، یکی از مطالعات ویژه در حوزه حمل و نقل شهری کرج را مربوط به احداث ترن هوایی عنوان کرد و افزود: این سیستم از نظر اقتصادی و ایمنی بسیار به صرفه و مطمئن است.

img

سمینار رایگان و دوره ارتباط موثر و فن بیان در کرج برگزار می شود

به همت معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج، سمینار رایگان و دوره ارتباط موثر و فن بیان در فرهنگسرای کوثر برگزار می شود.