کدخبر: 5682 ۱۷:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ سرویس: سیاسی
آقای احمدی نژاد حداقل حرمت مردم داغدار را حفظ می‌کردید؛ امنیت ملی پیشکش!

خزان بهاری ها علت معرکه گیری احمدی نژادی‌ها

image

بار دیگر به ملت ایران ثابت شد که محمود احمدی نژاد حامی مردم مظلوم و آسیب دیده نیست بلکه حامی جریان انحرافی در رأس آنان مشایی و بقایی است! و همه شوهای مظلوم نمایی به خاطر این است که خزان آقایان بهاری فرا رسیده است!

مهرداد تیموری - رستاخیزخبر؛ شوی تبلیغاتی یاران محمود احمدی‌نژاد پس از چهار روز در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به پایان رسید، نمایشی که پایان آن با صدور اطلاعیه‌ای در کانال دولت بهار همراه بود. اطلاعیه‌ای که در آن پس از مظلوم نمایی آقایان بست‌نشین، به دلیل «حفظ حرمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)» «تا فراهم شدن شرایط مقتضی» این بست‌نشینی را متوقف کردند.

با نگاهی به اقدامات یاران محمود احمدی نژاد طی روزهای گذشته در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی با خطبه‌های غرا و سخنرانی‌های آتشین که زمین و زمان را متهم به ظلم و جور کرده بودند و هرچه توانستند بر علیه نظام و مسئولان ارشد کشور صحبت کردند، ناخودآگاه یاد معرکه‌گیرهای قدیمی می افتیم که با فریاد و قیل‌وقال سعی در جمع کردن گروهی از مردم در یک محل برای اجرای کارهای خارق العاده داشتند.

اما باید متذکر شد، که مرام  معرفت معرکه گیرهای قدیم به مراتب بیشتر از یاران دولت بهاری است، شاید هم اصلا قابل مقایسه نیست! معرکه گیرهای قدیمی اگر قرار بود معرکه‌ای بر پا کنند ایام و مناسبت‌ها را در نظر می‌گرفتند، حال و روز مردم را در نظر می‌گرفتند و سعی می‌کردند معرکه آنها بر سر گذر برای اهالی محل حداقل ناراحتی را به دنبال نداشته باشد.

اما رئیس جمهور سابق ایران و یارانش که خود را خادم ملت ایران می‌دانستند و مدتی از پایان حیات سیاسی آنها می‌گذرد، در روزهایی که ملت ایران برای زلزله غرب کشور داغدار بودند به جای همراهی به این مصیبت دست به معرکه‌گیری و شروع نمایشی دیگر در صحن حضرت عبدالعظیم حسنی زدند! آن هم در شرایطی که «مسکن مهر» بی مهر، آش دست پخت آقای احمدی نژاد و دوستانش برای مردم این منطقه بود!، مسکنی که به «مدفن مهر» تبدیل شد! و خانواده های بسیاری را داغدار کرد.

به وضوح شاهد هستیم که دیگر حرمت ملت ایران و آلام روحی مردم داغدار در مقابل مظلوم نمایی بقایی و مشایی برای محمودخان احمدی‌نژاد اهمیتی ندارد. چه بسا در این ایام دکتر احمدی نژاد آنقدر جو گیر شده است که باید اطرافیانش مراقب باشند وارد مرغداری نشود..!

به نظر می‌رسد دکتر احمدی نژاد و دوستانش دیگر ترمز بریده و آخرین دست و پاهای خود را برای زنده ماندن در اذهان عمومی می‌زنند! چراکه وی در مجمع تشخیص مصلحت نظام عضو است و می‌توانست اگر انتقادی هم دارد به جای مطرح کردن مثل گروه‌های انحرافی اوایل انقلاب در کوچه و خیابان و بست نشینی در این مجمع انتقادات خود را مطرح کند.

هدف از طرح چنین مسائلی توسط فردی که هشت سال رئیس جمهور کشور بود و در دوره مدیریت خود به اذعان کارشناسان کشور 20 سال به عقب برگشت، تشویش اذهان عمومی و اقدام علیه امنیت ملی تلقی می‌گردد! که جای بستی تأسف دارد فردی که روزگاری داعیه دفاع از نظام و کشور را داشت این روزها شمشیر را از رو کشیده است.

البته شاید اگر امروز این گروه چند نفره چنین گستاخانه سران قوا را متهم به ظلم می‌کنند و مملکت را میراث گروهی  اعلام می‌کنند به خاطر بهایی است که به خاطر سوژه ندادن به دست دشمنان کشور در طول هشت سال مدیریت آنها به آقایان بهاری داده شد. جایی که در مقابل حرف‌های بی اساس و تصمیمات غلط این جریان قوای دیگر بین بد و بدتر انتخاب کرده و حاضر نمی‌شدند منافع ملی را برای مقابله با این جریان انحرافی  به خطر بیندازند.

به یاد داریم زنده یاد داوود احمدی نژاد برادر محمود احمدی نژاد در همان ابتدا در خصوص جریان انحرافی بارها و بارها تذکر داد و اسفندیار رحیم مشایی را سرچشمه انحراف در دولت خواند و زمانی که آقای بقایی مسئولیت گرفت، گفتند در دولت فلان نداشتیم که آن هم آمد!

ای کاش همان زمان که حجت الاسلام قدرت‌اله علیخانی در صحن علنی مجلس در افشاگری پشت پرده جریان انحرافی فریاد می‌کشید، شرایط به گونه‌ای نمی شد که امروز شاهد چنین بی‌حیا بازی از سوی این گروه انحرافی باشیم.

از همه این‌ها که بگذریم بار دیگر به ملت ایران ثابت شد که محمود احمدی نژاد حامی مردم مظلوم و آسیب دیده نیست بلکه حامی جریان انحرافی در رأس آنان  مشایی و بقایی است! و همه شوهای مظلوم نمایی به خاطر این است که خزان آقایان بهاری فرا رسیده است!

لازم به ذکر است این بی‌توجهی به مردم داغدار غرب کشور از سوی محمود احمدی نژاد در شرایطی عجیب به نظر می‌رسد که وی در ماجرای مرگ چاوز رئیس جمهوری ونزوئلا به این کشور سفر کرد و در مراسم وی برای ابراز همدردی مادر چاوز را در آغوش کشید تا آغازی برای حواشی همیشگی وی باشد. 


http://www.rastakhiznews.ir/files/1396/04/14/012739.gif
https://sapp.ir/rastakhiznews

نظرات