کدخبر: 5682 ۱۷:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ سرویس: سیاسی
آقای احمدی نژاد حداقل حرمت مردم داغدار را حفظ می‌کردید؛ امنیت ملی پیشکش!

خزان بهاری ها علت معرکه گیری احمدی نژادی‌ها

image

بار دیگر به ملت ایران ثابت شد که محمود احمدی نژاد حامی مردم مظلوم و آسیب دیده نیست بلکه حامی جریان انحرافی در رأس آنان مشایی و بقایی است! و همه شوهای مظلوم نمایی به خاطر این است که خزان آقایان بهاری فرا رسیده است!

مهرداد تیموری - رستاخیزخبر؛ شوی تبلیغاتی یاران محمود احمدی‌نژاد پس از چهار روز در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به پایان رسید، نمایشی که پایان آن با صدور اطلاعیه‌ای در کانال دولت بهار همراه بود. اطلاعیه‌ای که در آن پس از مظلوم نمایی آقایان بست‌نشین، به دلیل «حفظ حرمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)» «تا فراهم شدن شرایط مقتضی» این بست‌نشینی را متوقف کردند.

با نگاهی به اقدامات یاران محمود احمدی نژاد طی روزهای گذشته در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی با خطبه‌های غرا و سخنرانی‌های آتشین که زمین و زمان را متهم به ظلم و جور کرده بودند و هرچه توانستند بر علیه نظام و مسئولان ارشد کشور صحبت کردند، ناخودآگاه یاد معرکه‌گیرهای قدیمی می افتیم که با فریاد و قیل‌وقال سعی در جمع کردن گروهی از مردم در یک محل برای اجرای کارهای خارق العاده داشتند.

اما باید متذکر شد، که مرام  معرفت معرکه گیرهای قدیم به مراتب بیشتر از یاران دولت بهاری است، شاید هم اصلا قابل مقایسه نیست! معرکه گیرهای قدیمی اگر قرار بود معرکه‌ای بر پا کنند ایام و مناسبت‌ها را در نظر می‌گرفتند، حال و روز مردم را در نظر می‌گرفتند و سعی می‌کردند معرکه آنها بر سر گذر برای اهالی محل حداقل ناراحتی را به دنبال نداشته باشد.

اما رئیس جمهور سابق ایران و یارانش که خود را خادم ملت ایران می‌دانستند و مدتی از پایان حیات سیاسی آنها می‌گذرد، در روزهایی که ملت ایران برای زلزله غرب کشور داغدار بودند به جای همراهی به این مصیبت دست به معرکه‌گیری و شروع نمایشی دیگر در صحن حضرت عبدالعظیم حسنی زدند! آن هم در شرایطی که «مسکن مهر» بی مهر، آش دست پخت آقای احمدی نژاد و دوستانش برای مردم این منطقه بود!، مسکنی که به «مدفن مهر» تبدیل شد! و خانواده های بسیاری را داغدار کرد.

به وضوح شاهد هستیم که دیگر حرمت ملت ایران و آلام روحی مردم داغدار در مقابل مظلوم نمایی بقایی و مشایی برای محمودخان احمدی‌نژاد اهمیتی ندارد. چه بسا در این ایام دکتر احمدی نژاد آنقدر جو گیر شده است که باید اطرافیانش مراقب باشند وارد مرغداری نشود..!

به نظر می‌رسد دکتر احمدی نژاد و دوستانش دیگر ترمز بریده و آخرین دست و پاهای خود را برای زنده ماندن در اذهان عمومی می‌زنند! چراکه وی در مجمع تشخیص مصلحت نظام عضو است و می‌توانست اگر انتقادی هم دارد به جای مطرح کردن مثل گروه‌های انحرافی اوایل انقلاب در کوچه و خیابان و بست نشینی در این مجمع انتقادات خود را مطرح کند.

هدف از طرح چنین مسائلی توسط فردی که هشت سال رئیس جمهور کشور بود و در دوره مدیریت خود به اذعان کارشناسان کشور 20 سال به عقب برگشت، تشویش اذهان عمومی و اقدام علیه امنیت ملی تلقی می‌گردد! که جای بستی تأسف دارد فردی که روزگاری داعیه دفاع از نظام و کشور را داشت این روزها شمشیر را از رو کشیده است.

البته شاید اگر امروز این گروه چند نفره چنین گستاخانه سران قوا را متهم به ظلم می‌کنند و مملکت را میراث گروهی  اعلام می‌کنند به خاطر بهایی است که به خاطر سوژه ندادن به دست دشمنان کشور در طول هشت سال مدیریت آنها به آقایان بهاری داده شد. جایی که در مقابل حرف‌های بی اساس و تصمیمات غلط این جریان قوای دیگر بین بد و بدتر انتخاب کرده و حاضر نمی‌شدند منافع ملی را برای مقابله با این جریان انحرافی  به خطر بیندازند.

به یاد داریم زنده یاد داوود احمدی نژاد برادر محمود احمدی نژاد در همان ابتدا در خصوص جریان انحرافی بارها و بارها تذکر داد و اسفندیار رحیم مشایی را سرچشمه انحراف در دولت خواند و زمانی که آقای بقایی مسئولیت گرفت، گفتند در دولت فلان نداشتیم که آن هم آمد!

ای کاش همان زمان که حجت الاسلام قدرت‌اله علیخانی در صحن علنی مجلس در افشاگری پشت پرده جریان انحرافی فریاد می‌کشید، شرایط به گونه‌ای نمی شد که امروز شاهد چنین بی‌حیا بازی از سوی این گروه انحرافی باشیم.

از همه این‌ها که بگذریم بار دیگر به ملت ایران ثابت شد که محمود احمدی نژاد حامی مردم مظلوم و آسیب دیده نیست بلکه حامی جریان انحرافی در رأس آنان  مشایی و بقایی است! و همه شوهای مظلوم نمایی به خاطر این است که خزان آقایان بهاری فرا رسیده است!

لازم به ذکر است این بی‌توجهی به مردم داغدار غرب کشور از سوی محمود احمدی نژاد در شرایطی عجیب به نظر می‌رسد که وی در ماجرای مرگ چاوز رئیس جمهوری ونزوئلا به این کشور سفر کرد و در مراسم وی برای ابراز همدردی مادر چاوز را در آغوش کشید تا آغازی برای حواشی همیشگی وی باشد. 


http://www.rastakhiznews.ir/files/1396/04/14/012739.gif
https://sapp.ir/rastakhiznews

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

موسسه اعتباری نور
دکتر علیخانی
سروش رستاخیز
برگزیده
پیشخوان روزنامه (97/03/29)
یادداشت
فراخوان
ساد 24
مدرسه فوتبال پرسپولیس البرز
miss vanila
سیاسی اقتصادی ورزشی اجتماعی
img

«استاندار نجفی بازارمسگرها را تعطيل كرد»

محمدعلی نجفی با هوش بالا و تجربه مديريتی كسب شده از ميادين اقتصادی كه برعكس ميادين سياسی سره از ناسره زود شناخته می شود خيلي زود "پادزهر" مشكلات بوروكراسی استان البرز را شناخت و با قاطعيت تمام ولی بسيار ظريف اين "تومور" بدخيم و خطرناك يعنی شعارزدگی و تئوری محوری در دستگاههای اجرايی را كه سالها در كنار مغز و فرماندهی اجرايی البرز جا خوش كرده بود برداشت و خيلی واضح در نشست های رسمی استان به همه فهماند كه حرف اضافه ممنوع!! آنچه پیش روی شماست یادداشتی است از سعيد شفيعيان که با هم می خوانیم.

img

رییس جمهور و وزرا در سال گذشته چه تعداد تذکر کتبی دریافت کرده‌اند؟

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تذکرات کتبی نمایندگان در یک سال گذشته (سال دوم فعالیت مجلس دهم) ۲۹۱۲ عدد بوده، گفت که از این میان ۵۴۳ تذکر کتبی مربوط به رییس‌جمهور بوده است.

img

مراقب گل به خودی باشیم

 مشاور رئیس‌جمهوری کشورمان با پیامی فوتبالی به مخالفان توافق هسته‌ای کنایه زد.

img

نماینده خمینی‌شهر: اسلام به ما دستور داده است که حق ندارید اخبار تجاوز را پخش کنید

پس از آنکه رئیس سازمان اورژانس اجتماعی کشور خبر تلخ تجاوز به یک کودک افغانستانی ساکن خمینی‌شهر از سوی سه مرد را که گفته می‌شود ایرانی بوده‌اند، رسانه‌ای کرد،نامه‌‌ای در پایگاه اطلاع‌رسانی سیدمحمدجواد ابطحی، نماینده این شهر منتشر شد که بسیاری را متعجب کرد و واکنش‌های فراوانی را برانگیخت.

img

صدها تن کاغذ بالکی وارد کشور شد/ تلاش برای ثبات در بازار کاغذ

یک هفته پس از تصمیم کارگروه کاغذ کشور برای تخصیص ارز ۳۸۰۰ تومانی به کاغذهای چاپ و تحریر، سرانجام صدها تُن کاغذ که واردکنندگان نتوانسته بودند از گمرک ترخیص کنند، به بازار تزریق شد.

img

روز دوم تجمع کارکنان دفاتر سهام عدالت/معترضان شب را در خیابان ماندند

جمعی از نمایندگان کارکنان تعاونی سهام عدالت کشور همراه با خانواده‌هایشان برای دومین روز متوالی در مقابل ساختمان وزارت اقتصاد و دارایی تجمع کردند.

img

میوه هم طلا شد

انواع میوه طی هفته های گذشته با افزایش قیمت مواجه شده و قیمت آن در بازار مصرف از خیابانی به خیابان دیگر و از مغازه‌ای به مغازه‌ دیگر متفاوت است که رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی می‌گوید این شرایط فقط برای بازار خرده‌فروشی نیست بلکه قیمت‌ها در بازار مرکزی میوه و تره‌بار هم، مثل طلا ساعتی تعیین می‌شود و نظارت مناسبی در این زمینه نیست.

img

امکان استعلام آنی چک فراهم شد

با اقدام بانک مرکزی در یکسان‌سازی ابعاد و ظاهر چک‌های بانکی و همچنین افزایش ضریب‌اطمینان چک‌های صادره در قالب سامانه صیاد، انتظار می‌رود در نیمه دوم امسال تعداد چک‌های برگشتی به نحو چشمگیری کاهش یابد و امکان استعلام آنی چک نیز فراهم می‌شود.

img

واکنش وزارت ورزش به توهین آمریکایی‌ها به والیبالیست‌های ایران

وزارت ورزش و جوانان رفتار مقامات آمریکایی در قبال تیم ملی والیبال ایران را محکوم کرد.

img

احسان حدادی دوباره در اوج/ پرتاب ۶۸ متری بعد از ۶ سال

پرتابگر المپیکی دیسک ایران در فصل جدید خود در سال ۲۰۱۸ رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده و دوباره به روزهای اوج خود بازگشته است. او بعد از شش سال موفق به انجام پرتاب بالای ۶۸ متر شده است.

img

سانچس اولین اخراجی جام جهانی ۲۰۱۸

مدافع کلمبیا با دریافت کارت قرمز مستقیم در دیدار برابر ژاپن نخستین اخراجی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه لقب گرفت.

img

پایان کار رسمی علی کریمی با سپیدرود و تسویه حساب با کادر فنی

قرارداد فصل گذشته علی کریمی با تیم فوتبال سپیدرود رشت تسویه شد.

img

هشدارهای پلیس پایتخت در خصوص مراقبت از کودکان/ این نکات را خیلی جدی بگیرید!

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ اعلام کرد: کودکان خود را در مراکز خرید، تفریحی و خودرو تنها نگذارید و آنها را به حال خود رها نکنید.

img

حکم قاتل بنیتا در زندان رجایی شهر اجرا شد

حکم قصاص قاتل کودک هشت ماهه به نام بنیتا قلعه نویی، سحرگاه امروز اجرا شد.

img

واکنش شهرداری منطقه 22 به قطع درختان ورزشگاه آزادی

دهداری پور با تکذیب خبری مبنی بر قطع درختان محدوده استادیوم آزادی گفت: ما در این محدوده فضای سبز را گسترش داده‌ایم.

img

جنایت فجیع زنی علیه شوهرش در مرکز تهران

زنی که پس از مسموم کرن همسرش با شیر موز او را در بشکه‌ای به آتش کشیده و رویش سیمان ریخته بود، دستگیر شد.