کدخبر: 3478 ۱۳:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ سرویس: اجتماعی
لغزندگی محورهای 3 استان ساحلی خزر

بارش برف و باران از امشب

image

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا نسبت به بارش برف و باران و وزش باد و لغزندگی محورهای 3 استان ساحلی خزر از امشب هشدار داد و از رانندگان خواست از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

 

به گزارش رستاخیز خبر، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور در خصوص کاهش 10 درجه ای دما در استانهای شمال و شمال غرب کشور نسبت به بارش برف و باران، وزش باد و لغزندگی معابر این استان‌ها هشدار داد.

سرهنگ نادر رحمانی افزود: برابر پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور از شامگاه دوشنبه و طی روز سه شنبه شاهد کاهش شدید دما و وزش باد در نوار ساحلی خزر و استان‌های شمال غرب هستیم.

وی گفت: بر این اساس پیش‌بینی شده است در محورهای استان‌های گیلان، گلستان و مازندران و با شدت کمتر در اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی شاهد وزش باد و بارش باران و در ارتفاعات برف باشیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به آماده‌باش استان‌های ساحلی خزر در این خصوص گفت: بر این اساس توصیه می‌کنیم مسافران این استان‌ها از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند. از سوی دیگر رانندگان در صورت انجام سفر به این استان‌ها ضمن رعایت سرعت مطمئنه حتما تجهیزات زمستانی مانند زنجیر چرخ و لباس گرم به همراه داشته و پیش از سفر باک خودرو خود را پر کنند.

انتهای پیام


http://www.rastakhiznews.ir/files/1396/04/14/012739.gif
https://sapp.ir/rastakhiznews

نظرات