کدخبر: 3372 ۱۱:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ سرویس: سیاسی
معرفی سرپرست پلیس آگاهی تهران

جرایم در تهران سازمان یافته‌تر است

image

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با معرفی سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی به عنوان سرپرست پلیس آگاهی تهران گفت: جرایم صورت گرفته در تهران سازمان یافته‌تر و پیچیده‌تر از بقیه استانهاست.

به گزارش رستاخیز خبر؛ سردار حسین رحیمی در مراسم تقدیر از تلاشهای فرمانده سابق پلیس آگاهی پایتخت گفت: سردار محمدیان در پلیس آگاهی رکورد مسئولیت را در کلان شهر تهران به خود اختصاص داده‌اند. من و سردار محمدیان در سال ۷۲ در استان اصفهان با هم همکار بودیم تا امروز که سردار محمدیان را می شناسم به غیر از جدیت و توانمندی از ایشان چیزی ندیده ایم در طول ۱۰ سالی که ایشان در پلیس آگاهی بودند تحولات شگرفی در تهران و در پلیس آگاهی رخ داد.

وی افزود: جرایم تهران بسیار پیچیده‌تر است. من به شخصه در عملیات‌های زیادی در کرمان و سیستان شرکت کرده‌ام اما باید بپذیریم  جرایمی که در تهران اتفاق می‌افتد بسیار پیچیده‌تر و سازمان یافته‌تر از جرایمی است که در نقاط دیگر رخ می‌دهد.

رحیمی گفت: ما آگاهی تهران را در دو سه دهه اخیر می‌شناسیم باید این واقعیت را اعلام کنیم که یکی از درخشان‌ترین دوره‌های آگاهی، دوران فرماندهی سردار محمدیان بود. تسلطی که آگاهی امروز پیدا کرده است بر رصد جرم، دستگیری مجرمان و برخورد با آنها بسیار درخشان و قابل تقدیر است.

رحیمی بلوغ و توانایی پلیس تهران بزرگ را مرهون تلاش‌های پلیس‌های تخصصی و به ویژه پلیس آگاهی برشمرد و گفت: انتخاب هوشمندانه سردار محمدیان برای فرماندهی استان البرز برای این کلان شهر بسیار مبارک است و مطمئنم ایشان بار دیگر با اتکا به توانمندی‌هایشان می‌توانند به خوبی از عهده فعالیت‌های انتظامی و نظامی‌شان بر بیایند.

رحیمی گفت: با رفتن سردار محمدیان تهران یکی از مهمترین مهره‌های امنیتی و عملیاتی‌اش را از دست می‌دهد اما می دانم که همکاران ایشان تا تعیین فرمانده جدید بدون هیچ نقصی فعالیت‌های پلیس آگاهی را دنبال خواهند کرد.

رحیمی سرهنگ یار احمدی را به عنوان سرپرست پلیس آگاهی تهران معرفی کرد و از همه معاونت‌های پلیس آگاهی خواست همکاری لازم را با سرهنگ یار احمدی داشته باشند.

انتهای پیام/


http://www.rastakhiznews.ir/files/1396/04/14/012739.gif
https://sapp.ir/rastakhiznews

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

موسسه اعتباری نور
دکتر علیخانی
سروش رستاخیز
برگزیده
پیشخوان روزنامه (97/06/28)