کدخبر: 13817 ۱۴:۲۰ :: ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ سرویس: ورزشی
آبي ها يك كاشاني مي خواهند ؛

استقلال و پرسپوليس پولدارترين تيم آسيايي مي شوند !

image

وزير جوان و فوتبالدوست كه نيك ميدانم با چه هدف و دور انديشي وارد اين كارزار شده(!) بهتر است در همين گام نخست درباره مديريت استقلال در برابر چنين اسپانسري اتمام حجت نمايد كه سرمايه هايا كمك هاي مالي هرز نرود..!

مجید سعیدی - رستاخیزخبر، قبل از انقلاب، استقلال و پرسپوليس در زمره پولدارترين باشگاههاي جهان بودند. بعد از انقلاب به دليل نوع ساختار همواره با معضل بي پولي و بدهي هاي انباشته رو به رو  بودند كه هنوز هم وجود دارد . بدنبال مصوبه مجلس شوراي اسلامي در محدود كردن دستگاههاي دولتي در انجام هزينه در بخش حرفه اي مشكلات مالي اين دوباشگاه چند سالي است فزاينده شده !

البته اين فقط يك روي سكه است ، روي ديگر سكه به ظرفيت و پتانسيل اين دو باشگاه مربوط است كه همواره ابزاري براي جذب اسپانسر بمنظور تامين بخش اعظم هزينه هاي جاري اين دو باشگاه بشمار مي آید كه به دليل سوء مديريت استفاده بهينه نشده!

گرچه براي برون رفت از مشكلات موجودبعضا موضوعات خصوصي سازي و واگذاري استقلال و پرسپوليس و حق پخش  تلويزيوني و سهم بليت فروشي مطرح بوده كه بحث هاي مفصلي را طلب مي كند ،اما ورود وزارت فناوري و اطلاعات و شخص وزير جوان و فوتبالدوست اين وزارتخانه براي بهره گيري از ظرفيت هاي بخش خصوصي در حوزه مخابرات و سيستم هاي  اينترنتي و.. در حمايت اسپانسري از مجموعه آبي و قرمز حكايت از آن دارد كه استقلال و پرسپوليس بزودي تبديل به ثروتمندترين تيم هاي آسيايي خواهند شد . اقداماتي كه مقدمات آن فراهم آمده و اگر نامحرمان و كج انديشان چوب لاي چرخ نگذارند و سنگ اندازي نكنند، اين دو تيم بعد از مدتها اين قابليت /ويژگي را دارندكه نفس راحت بكشند. به شرط انكه اولا داراي برنامه باشند و بتوانند با انجام مديريت از اين فرصت طلايي استفاده بهينه بكنند، و ثانيا دنبال بخور  بخور (كه اين روزهاي براي تازه به دوران رسيده ها در عرصه مديريت تبديل به عادت شده)و ريخت و پاش و.. نباشندكه از حول حليم بيفتند داخل ديگ و خرج اعطينا كنند !

 در پرسپوليس به واسطه حضور جناب اقاي كاشاني در راس مركز تصميم گيري اين باشگاه كه همواره دغدغه باشگاهداري و تبديل تيم به باشگاه را دارد و در سالهاي اخير نيز  خدماتش در اين مجموعه بر كسي پوشيده نيست ، اين اميد هست كه كارهاي بزرگ و به يادماني مثل قهرماني هاي سالهاي اخير  پرسپوليس  صورت گيرد، اما در استقلال چنين پتانسيلي در مركز تصميم گيري و هرم مديريتي آن ديده نمي شود و اين احتمال هست خرج اعطينا شود.

مگر آنكه اين مجموعه يكي مثل جعفر خان كاشاني در راس تصميم گيري داشته باشد. يك فرد فرهيخته ، دانا، اهل مطالعه ، همه چيز فهم، قابل احترام ، فوتبالي و دلسوز و صد البته دست پاك وچشم و دل سير ! مديري كه تازه به دوران رسيده هم نباشد. در ميان استقلالي ها اگر عينك را بردارند و چشم ها را بشويند، از اين جنس مردان ديده ميشوند. مهندس داريوش مصطفوي كه روزگاري پيراهن آبي بر تن داشته از آن جمله است . ضمن آنكه سوابق دكتر قريب هم درخشان است .

وزير جوان و فوتبالدوست كه نيك ميدانم با چه هدف و دور انديشي وارد اين كارزار شده(!) بهتر است در همين گام نخست درباره مديريت استقلال در برابر چنين اسپانسري اتمام حجت نمايد كه سرمايه هايا كمك هاي مالي هرز نرود..!نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

برگزیده
پیشخوان روزنامه (00/01/30)
یادداشت
miss vanila
سیاسی اقتصادی ورزشی اجتماعی
img

برادران جهانگیری خواستار رسیدگی توهین نماینده مجلس به خود شدند

یک عضو هیات رئیسه مجلس جوابیه برادران معاون اول رئیس جمهور را نسبت به نطق اردشیر مطهری در مجلس را قرائت کرد.

img

سردار حجازی درگذشت

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای «از عروج سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پس از سال‌ها مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی» بر اثر عارضه قلبی خبر داد.

img

روحانی: میزان اهتمام این دولت به بخش سلامت بی‌نظیر بوده است

رییس جمهوری با بیان اینکه میزان اهتمام این دولت به بخش سلامت در سال‌های پس از انقلاب بی‌نظیر بوده است، گفت: ساخت و تجهیز بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی یک اولویت فوری و جدی است که در دولت تدبیر و امید شتاب بیشتری گرفت.

img

مراسم روز ارتش در اصفهان

مراسم روز ارتش در اصفهان برگزار شد.

img

همتی: از دوران بسیار سخت و فشار حداکثری عبور کردیم

عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در کلاب هاوس گفت: فشاری که در کشور در این ۳۲ ماه به کشور وارد شد می توانست مشکلات جدی تری را ایجاد کند اما با پشتیبانی مقام معظم رهبری دولت و همت مردم از دوران بسیار سخت و فشار حداکثری عبور کردیم.

img

۱۵۰۰ تن مرغ برای توزیع در شهر تهران تامین شده است

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از تامین ۱۵۰۰ تن مرغ برای توزیع در شهر تهران خبر داد و گفت: با توجه به افزایش ۲۵ درصد جوجه‌ریزی در واحدهای مرغداری سراسر کشور، پیش‌بینی می‌شود قیمت مرغ در هفته‌های آتی به آرامش نسبی برسد.

img

پرداخت ۳۴۰ میلیون تومان وام به فرهنگیان در سال جدید

گودرز کریمی‌فر مدیرکل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش از پرداخت سه وام به فرهنگیان درسال جدید که در مجموع ۳۴۰ میلیون تومان خواهد بود، خبر داد.

img

اولویت‌های بانک مرکزی در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۰

رئیس‌کل بانک مرکزی در یادداشتی اینستاگرامی، اولویت‌های بانک مرکزی را در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۰ و اجرای عملی بیانات رهبر انقلاب اسلامی تشرح کرد.

img

دانش افزائی پرسنل باشگاه ذوب آهن در حین خدمت

آغاز کلاس های تخصصی و مهارتی پرسنل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان از امروز یکشنبه ۲۹ فروردین آغاز شد.

img

رئیس انجمن اسکواش هیئت کارگری استان اصفهان در سمت خودابقا شد

دکتر الهه مولادوست، سکاندار اسکواش کارگری استان اصفهان در سمت خود ابقاء شد.

img

رئیس کمیته موی تای انجمن های ورزشی هیئت کارگری اصفهان منصوب شد

قاسم ستاری رئیس هیاُت ورزش کارگری استان اصفهان به پیشنهاد رئیس انجمن ورزش های کارگری، طی حکمی امیر شریفات را به سمت رئیس کمیته موی تای انجمن های ورزشی هیاُت کارگری منصوب کرد.

img

علیرضامباشری در سپاهان ماندنی شد

علیرضا مباشری دریافت قدرتی اصفهانی به مدت دو فصل دیگر قراردادش را با تیم والیبال فولاد مبارکه سپاهان تمدید کرد.

img

هلال احمر واکسن کرونا را از کشورهای شرقی وارد می کند

سخنگوی جمعیت هلال‌احمر اعلام کرد: این جمعیت وابسته به نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر تلاش‌های خود را برای واردات واکسن کرونا از کشورهای شرقی ادامه می‌دهد.

img

پیام تسلیت پایگاه خبری رستاخیز خبر به آقای معدنکن

مدیرمسئول و تحریریه پایگاه خبری رستاخیز خبر، پیام تسلیتی منتشر کردند.

img

وزیر بهداشت: یک میلیون و ۳۰۰ هزار دوز واکسن کرونا تا هفته آینده تزریق می‌شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه تاکنون ۵۰۰ هزار دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است، گفت: تا پایان هفته آینده این رقم به یک میلیون و ۳۰۰ هزار دوز خواهد رسید.

img

در لايو اينستاگرام نوانديش برگزار می شود: آخرين وضعيت لايحه همسان سازى دائمى حقوق بازنشستگان و فرهنگيان و تصميمات كارگروه مشترك با سازمان برنامه و بودجه

آخرين وضعيت لايحه همسان سازى دائمى حقوق بازنشستگان و فرهنگيان و تصميمات كارگروه مشترك با سازمان برنامه و بودجه در در لايو اينستاگرام نوانديش بررسی می شود.